Wiedźmin Netflix Yennefer

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Serialowa Yennefer otrzymała figurkę, z którą jest chyba coś nie tak

Ruszyły zamówienia przedsprzedażowe na statuetkę Yennefer z serialu Wiedźmin od Netfliksa. Gadżet kosztuje 59,99 dolarów.

Figurka mierzy 20 cm. Bohaterka ma rozwiane włosy i jest ubrana w ciemną suknię z serialu. W lewej dłoni trzyma mocno sztylet, natomiast prawą przygotowuje zapewne do rzucenia groźnego czaru. Jak to wszystko wygląda, możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Statuetkę można już zamawiać w sklepie Entertainmentearth.com pod tym adresem. Wysyłkę planuje się na styczeń 2022. Jest to wydatek rzędu 60 dolarów (około 230 złotych).

Aktorka Anya Chalotra ma specyficzną urodę i na pewno trudno było uchwycić jej oryginalne piękno przy tworzeniu figurki. Zaprezentowana na zdjęciach statuetka zdaje się nie przypominać serialowej Yennefer. Może w rzeczywistości gadżet prezentuje się trochę bardziej okazale. Ale oceńcie sami.

Przy okazji warto nadmienić, że w lipcu wyjawiono datę premiery drugiego sezonu serialu The Witcher. Anyę Chalotrę i spółkę subskrybenci Netfliksa zobaczą na ekranach już 17 grudnia. Natomiast tutaj możecie zobaczyć oficjalny zwiastun z produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się