Wiedźmin Netflix Ciri

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Pierwszy teaser z Wiedźmina 2 od Netflix pokazuje Ciri w akcji

Netflix zaprezentował pierwszy materiał wideo z nowego sezonu serialu Wiedźmin. Nagranie trwa dosłownie chwilę i skupia się na postaci Ciri.

Druga część cyklu o Białym Wilku od Netfliksa ma trafić do widzów jeszcze w tym roku. W internecie jak grzyby po deszczu pojawiają się ostatnio coraz to nowe informacje i materiały na temat produkcji. Kolejnym takim grzybem jest pierwszy teaser z serialu.

Netflix podzielił się materiałem na Twitterze. Filmik trwa zaledwie 12 sekund i skupia się na postaci Dziecka Niespodzianki, które czeka niebezpieczna przygoda.

Wczoraj pisaliśmy też o innej interesującej informacji dotyczącej nowego sezonu przygód Białego Wilka. Nasz skrzętny redaktor zauważył, że twitterowe konta CD Projekt RED i Netfliksa przeprowadziły krótką, aczkolwiek treściwą wymianę postów. Wynika z niej, że na 9 lipca planowane jest jakieś wydarzenie. Możliwe, że to data pokazu nowej części serialu.

Co ciekawe, CD Projekt RED dokleiło do rozmowy wiekopomną scenę dancingu Geralta i Shani. Być może w ten sposób twórcy Wiedźmina chcą dać nam znać, że w drugiej części serialu pojawi się uwielbiana przez graczy bohaterka.

Pierwszy sezon produkcji Wiedźmin zadebiutował w grudniu 2019 i spotkał się z ogólnym uznaniem widzów, którzy przez długi czas nucili piosenkę Jaskra. Trochę bardziej sceptyczni byli recenzenci (ale oni też nucili). Netflix uważa, że jego inwestycja w Geralta była strzałem w dziesiątkę. Ze wszystkich seriali autorstwa platformy ten był bowiem oglądany najchętniej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się