Wiedźmin Netflix Yennefer

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Wiedźmin 2 od Netflix – prace znowu przerwane. Członkowie ekipy zarażeni

Pandemia po raz kolejny daje się we znaki twórcom serialowego Wiedźmina. Zdjęcia zostały ponownie wstrzymane, gdy u czterech osób z planu wykryto koronawirusa.

Jak informuje serwis Deadline, Netflix przerwał prace nad drugą częścią serii po tym, gdy 7 listopada cztery osoby związane z produkcją otrzymały pozytywny wynik testu na COVID-19. Informacja o zarażeniu dotyczy osób pracujących na planie, nie aktorów.

To nie pierwszy raz, gdy pandemia krzyżuje plany ekipie Netfliksa – podobna sytuacja miała miejsce w marcu, gdy w Wielkiej Brytanii rosła liczba zakażeń i zachorował aktor Kristofer Hivju (serialowy Nivellen). W sierpniu ekipa wróciła na plan, o czym informował jeden z reżyserów Wieśka Stephen D Surjik.

Pierwsza część serialowych przygód Białego Wilka ukazała się w grudniu 2019 i spodobała się przede wszystkim widzom, a trochę mniej recenzentom. Netflix twierdzi, że ze wszystkich seriali jego autorstwa ten był najchętniej oglądany.

Druga część Wiedźmina ma zadebiutować w 2021. Nie wiadomo, czy twórcy ukończą prace w planowanym terminie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się