Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Wiedźmin 2 od Netflix – wznowiono prace nad serialem

Po prawie dwutygodniowej przerwie ekipa Netfliksa wraca na plan, by kontynuować prace nad serią o Białym Wilku.

Zdjęcia do Wiedźmina wstrzymano 7 listopada tuż po tym, gdy cztery osoby związane z produkcją otrzymały pozytywny wynik testu na COVID-19. Przerwa nie trwała długo – teraz media informują o wznowieniu prac nad serialem.

Sytuacja z listopada to nie pierwszy raz, gdy pandemia przeszkodziła Netfliksowi – podobnie było w marcu, gdy w Wielkiej Brytanii rosła liczba zakażeń i zachorował aktor Kristofer Hivju (odtwórca roli Nivellena). Ekipa wróciła wtedy na plan po kilku miesiącach, o czym informował w sierpniu jeden z reżyserów serialu.

Pierwsza część Wiedźmina ukazała się w grudniu 2019 i spodobała się przede wszystkim widzom; recenzenci byli bardziej sceptyczni. Netflix twierdzi, że ze wszystkich seriali jego autorstwa ten był najchętniej oglądany.

Drugi sezon opowieści o Białym Wilku ma zadebiutować w 2021. W związku z przerwami podyktowanymi przez pandemię nie wiadomo, czy prace zostaną ukończone w planowanym terminie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się