Gra 10/10 wylądowała w Xbox Game Pass. Ten hit jest dostępny już teraz

Xbox Game Pass z zastrzykiem nowości | Newsy - PlanetaGracza
Newsy Xbox Series

Ważna informacja dla wszystkich posiadaczy abonamentu Xbox Game Pass! Dokładnie dziś w usłudze Microsoftu wylądowały dwie nowe gry w ramach lipcowej aktualizacji biblioteki. Co ciekawe, jeden z tytułów to bardzo dobrze przyjęta produkcja. Może pochwalić się przytłaczająco pozytywnymi recenzjami na Steam i jest to pozycja w zasadzie obowiązkowa.

Nowe gry w abonamencie Xbox Game Pass

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o nowych grach, które mają dołączyć do abonamentu Microsoftu, a dziś Xbox Game Pass zyskał dwie nowe pozycje. Co ciekawe, wśród nich znajduje się jedna naprawdę godna uwagi perełka.

Oto gry, które dołączyły dziś do abonamentu:

  • The Case of the Golden Idol – w abonamencie XGP
  • Cricket 24 – w abonamencie XGP

Zobacz też: Ubisoft chce NFT w swojej grze

The Case of the Golden Idol to nic innego, jak bardzo ciekawa i nieliniowa gra detektywistyczna. Naszym zadaniem jest aż dwanaście spraw, które odbywały się na przestrzeni kilku dekad. Całość osadzona została w XVIII realiach, dlatego klimat w tytule odgrywa niesamowitą rolę. Druga gra to coś dla fanów sportu — choć niekoniecznie popularnego w Polsce. Nazwa gry Cricket24 mówi nam wszystko i również jest to tytuł wysokiej próby. Choć w pełni rozumiem, że w polskich realiach niekoniecznie będzie to coś szalenie popularnego…

Źródło: Xbox

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie