7 nowych gier w Xbox Game Pass. Te tytuły dołączą do abonamentu

Xbox Game Pass
Newsy PC Xbox Series

Posiadacze abonamentu Xbox Game Pass mogą już szykować dyski twarde w swoich konsolach. Wszystko przez aktualizację biblioteki usługi, bo ta w ciągu najbliższych dni otrzyma całkiem spory zestaw nowych produkcji. Do abonamentu trafi aż 7 nowych gier, wśród których bez trudu da się wyszczególnić naprawdę interesujące pozycje. Jesteście ciekawi, w co będziemy grać? Oto nadchodzące tytuły.

Nowe gry w Xbox Game Pass – lista tytułów

Lipiec trwa już w najlepsze, a to oznacza, że abonamentowe obietnice powoli zaczynają być realizowane. Nie inaczej jest w przypadku abonamentu Xbox Game Pass od Microsoftu. Posiadacze usługi na pecetach i konsolach Xbox będą mogli wkrótce skorzystać z poszerzonej biblioteki usługi, bo do tej trafi aż 7 nowych gier — a wszystko to w ciągu “zaledwie” dwóch tygodni.

O jakich produkcjach mowa? Rzućcie okiem na poniższą listę tytułów wraz z datami dołączenia do usługi:

  • 11 lipca – Tchia
  • 11 lipca – Neon White
  • 16 lipca – Magical Delicacy
  • 16 lipca – Flock
  • 18 lipca – Dungeons of Hinterberg
  • 18 lipca – Flintlock: The Siege of Dawn
  • 19 lipca – Kunitsu-Gami: Path of the Goddess

Zobacz też: Black Myth: Wukong – najbardziej oczekiwana gra na Steam

Który tytuł powinien najbardziej zwrócić na siebie waszą uwagę? Moim skromnym zdaniem, jest to Kunitsu-Gami: Path of the Goddess od Capcomu. Mowa o naprawdę ciekawej produkcji, która łączy w sobie elementy gier akcji, strategicznych czy nawet tower defense. Wszystko to zostało podlane sosem japońskiej mitologii i wygląda szalenie interesująco oraz ładnie.

Źródło: gamerant.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij: