Will Smith boi się o swoją karierę. „Czuje się okropnie i stara się nie wpadać w panikę”

Will Smith
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Wydarzenie na ostatniej gali rozdania Oscarów sporo namieszało na aktorskiej scenie. Will Smith rzekomo boi się, że zostanie całkowicie „scancelowany”.

Na gali rozdania Oscarów aktor uderzył Chrisa Rocka, który zażartował z choroby jego żony. Smith ciężko przeszedł pierwsze konsekwencje zdarzenia.

Czuje się okropnie i stara się nie wpadać w panikę, ale fakt, że jego role zostały zamrożone, był dla niego gorzką pigułką do przełknięcia.

– twierdzi źródło US Magazine

Incydent nie rozszedł się po kościach i Smith teraz podobno boi się, że to koniec jego kariery. Aktor obawia się, że zostanie „scancelowany” i tak naprawdę niewiele może z tym zrobić.

Najbardziej obawia się, że właśnie trwa proces całkowitego anulowania jego roli, a on nie może nic na to poradzić, poza siedzeniem z założonymi rękami, znoszeniem kary jak mężczyzna i próbą odpokutowania jej w miarę swoich możliwości.

Smith przeprosił Chrisa Rocka za swoje zachowanie, ale najwyraźniej to za mało, aby odpokutować winę w oczach szych branży filmowej. Aktor mierzy się z bardzo nieprzyjemnymi konsekwencjami, w tym wstrzymaniem produkcji Bad Boys 4 i Fast and Loose. To najpewniej nie koniec konsekwencji, jakie poniesie jeszcze Will Smith. Czy są one uzasadnione? To już każdy musi ocenić sobie sam.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie