Will Smith powraca do incydentu z Oscarów. “Moje zachowanie było całkowicie nieakceptowalne”

Will Smith jeszcze raz przeprasza Chrisa Rocka. Opublikował nagranie
Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Will Smith raz jeszcze odniósł się do kwestii incydentu podczas rozdania Oscarów. W ponad pięciominutowym nagraniu przeprosił za sytuację i nieco o niej opowiedział.

Całe wydarzenie wstrząsnęło osobami śledzącymi galę Akademii. Smith zareagował na niewybredny żart Chrisa Rocka, który porównał wygląd Jady Pinkett Smith do G.I. Jane. Aktorka – a prywatnie żona Willa Smitha – zmaga się z łysieniem plackowatym, przez co zdecydowała się na całkowite zgolenie włosów. W ramach reakcji na tekst Smith ruszył na scenę i uderzył komika.

Choć oficjalnie przeprosił za zajście jeszcze w marcu, do wszystkiego postanowił się odnieść również w ostatnim czasie. W nagraniu przeprosiny otrzymał nie tylko sam komik, ale także członkowie jego rodziny, a więc osoby, które też mogły ucierpieć w wyniku incydentu. Podkreślił ponadto, że jego zachowanie jest nieakceptowalne – w żadnym wypadku nie uważa obecnie, iż zareagował w odpowiedni sposób. Odpowiedział też na kilka pytań, które nasuwały się widzom i dziennikarzom – w tym dlaczego nie przeprosił Rocka jeszcze w czasie trwania oscarowej gali. Wszystkiego możecie dowiedzieć się z nagrania zamieszczonego pod naszym tekstem.

Will Smith zmaga się teraz z konsekwencjami swojego zachowania. Wstrzymano już produkcję kilku filmów z jego udziałem, wykluczono go z udziału w imprezach organizowanych przez Akademię, groziło mu także odebranie tegorocznego Oscara za film King Richard: Zwycięska rodzina; wiadomo jednak, że do tego nie dojdzie. Od początku mowa była co najwyżej o usunięciu aktora z Akademii; ostatecznie z członkostwa zrezygnował sam Smith.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie