Will Smith wykluczony z imprez Akademii Filmowej na 10 lat

Will Smith, Chris Rock
Filmy i seriale Newsy

Akademia Filmowa zdecydowała się wykluczyć Willa Smitha z organizowanych przez nią wydarzeń. Aktor nie będzie mógł w nich uczestniczyć przez dekadę.

Z tegorocznej gali rozdania Oscarów wszyscy będą pamiętać ten jeden obrazek: Will Smith przykłada z liścia Chrisowi Rockowi, który zażartował z choroby żony aktora. Will Smith przeprosił komika, ale to nie wystarczyło – od samego początku Bad Boy musi mierzyć się z poważnymi konsekwencjami czynu.

Wcześniej pisaliśmy o wstrzymaniu produkcji Bad Boys 4 i Fast and Loose. Teraz do sytuacji odniosła się też Akademia Filmowa. Wystosowała ona oficjalne oświadczenie, w którym czytamy:

Zarząd zdecydował, że przez okres 10 lat od 8 kwietnia 2022 r. pan Smith nie będzie mógł uczestniczyć w żadnych wydarzeniach ani programach Akademii, osobiście lub wirtualnie, w tym między innymi w rozdaniu Nagród Akademii. Pragniemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność panu Rockowi za zachowanie opanowania w nadzwyczajnych okolicznościach.

Za Elle.pl

Aktor przyjął tę informację z godnością: oznajmił, że „akceptuje i szanuje decyzję Akademii”.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie