Wielki powrót Kano w Mortal Kombat X. Chcecie?

Wygląda na to, że przywódca  Black Dragon i wyrywacz serc pojawi się w nowej odsłonie bijatyki od NetherRealm Studios.

O występie Kano w Mortal Kombat X poinformował niemiecki magazyn GamePro. Na poparcie swoich racji przedstawił fotki wojownika, które możecie zobaczyć na końcu tej wiadomości.


Jak wiemy nie od dzisiaj, każda postać w Mortal Kombat X będzie dostępna w trzech wariantach (pisaliśmy już o trzech Raidenach, a tutaj o odmianach D’vorah). Według GamePro Kano w jednej ze swoich klas powali przeciwników ciosami zapaśnika (wrestling).

Niemiecki magazyn twierdzi również, że więcej informacji o kolejnych zawodnikach z Mortal Kombat X poznamy w najbliższym czasie. Stawiam na to, że usłyszymy o nich już w przyszłym tygodniu, podczas targów Gamescom 2014.

Poza Kano, wiemy obecnie o następujących postaciach z nowego Mortala: Scorpion, Sub-Zero, Raiden, Cassie Cage, Kotal Kahn, duet Ferra/Torr oraz D’vorah. Zerknijcie na niektórych z nich, jak wyglądają w akcji. Kto jest Waszym faworytem?

Mortal-Kombat-X-Kano

Data premiery Mortal Kombat X została zaplanowana na 2015 rok. Platformy docelowe: PC, PS4, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet