Raiden z Mortal Kombat X. Gameplay, fatality i trzy wersje postaci

Raiden z Mortal Kombat X. Gameplay, fatality i trzy wersje postaci
Newsy PC PlanetaTV PS3 PS4 X360 XOne
mortal-kombat-x-raidenTego wojownika nie mogło zabraknąć w nowej odsłonie kultowej bijatyki. Studio NetherRealm prezentuje Raidena.
Na początek dostaliśmy filmik, na którym możemy zobaczyć stare i nowe ciosy tej postaci. Jest również elektryzujące fatality w wykonaniu Raidena. Jak to się mówi - oczy wychodzą z orbit. Tym razem możecie potraktować to dosłownie. Zobaczcie na materiale poniżej. Gameplay został udostępniony podczas imprezy Evo 2014. Przy okazji Ed Boon, dyrektor kreatywny Mortal Kombat X, zdradził kilka ciekawostek dotyczących wszystkich wersji wojownika władającego piorunami. Wiemy już, że Raiden wystąpi w trzech odmianach: Thunder God Raiden, Storm Lord Raiden oraz Displacer. W pierwszej wersji Raiden będzie w stanie zadawać przeciwnikom niesamowicie duże obrażenia, przy wykorzystaniu mocy piorunów. W drugiej zastawi na oponenta elektryczne bomby oraz pułapki. W trzeciej zaskoczy wrogów umiejętnością teleportacji. Data premiery Mortal Kombat X nie została sprecyzowana. Wiadomo jednak, że gra wyjdzie w przyszłym roku. Platformy docelowe: PC, PS4, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Xbox One. Wcześniejsze newsy na temat nadchodzącej bijatyki znajdziecie tutaj.

Mortal Kombat X - poznajcie Raidena

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie