Nowa postać z Mortal Kombat X – co zrobi D’vorah, jak nas dopadnie?

Netherrealm Studios zdradza umiejętności kolejnego z nowych wojowników, którzy pojawią się w dziesiątym Mortalu.

Nowym postaciom, które wystąpią w Mortal Kombat X, poświęciliśmy trochę miejsca w tym newsie. Mogliście zobaczyć ich w akcji oraz przekonać się, jak niektórzy z nich wykonują fatality. Jedną z nich była D’vorah, wojowniczka obdarzona skrzydełkami niczym ważka.


Dzisiaj dowiedzieliśmy się, w jakich odmianach zobaczymy ją podczas rozgrywki. Jedną z nowości w dziesiątej odsłonie Mortal Kombat są bowiem trzy klasy każdej postaci. W zależności od tego, którą wybierzemy, dostaniemy do dyspozycji inne ciosy i moce do wykorzystania.

O klasach Raidena już pisaliśmy, teraz przyszła pora na D’vorah. Wojowniczka w wersji Brood Mother będzie w stanie złapać przeciwnika w pułapkę, która zwolni jego ruchy. Wówczas z łatwością wyprowadzi miażdżący atak. Jako Venomous każdy jej cios wtłoczy w żyły rywala trującą substancję, a Swarm Queen pozwoli m.in. przywołać osy, które porwą wroga w pełne żądeł tornado.

Oprócz różnic w umiejętnościach, każda wersja będzie się różniła wyglądem, co możecie podejrzeć na screenach w galerii.

Data premiery Mortal Kombat X została zaplanowana na 2015 rok. Platformy docelowe: PC, PS4, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet