Wiedźmin od Netflix. Michał Żebrowski w polskim zwiastunie serialu

W sieci pojawił się polski zwiastun oczekiwanego serialu Wiedźmin od Netflix. Lektorem został Michał Żebrowski, który w 2001 roku wcielił się osobiście w Geralta w niesławnym/sławnym filmie w reżyserii Marka Brodzkiego.

Serial Wiedźmin od Netflix może zadebiutować o wiele wcześniej niż sądzimy, jak wynika z niedawnej wypowiedzi jednego z producentów, który podał nawet potencjalną datę premiery. Polscy fani Białego Wilka otrzymali tymczasem zwiastun z rodzimym lektorem. Sprawa jest o tyle ciekawa, że filmik pojawił się na oficjalnym kanale Netflix, a następnie został z niego zdjęty. Wiele portali podaje tymczasem, że to fanowski trailer, co jest zwykłym wprowadzaniem w błąd.

Wiedźmin od Netflix i Michał Żebrowski

Temat polskiego zwiastuna wzniecił kurz z jeszcze jednego powodu – jako lektora słyszymy na nim Michała Żebrowskiego, który zagrał przecież Geralta w filmie z 2001 roku. Choć wielu widzów chciałoby zapomnieć o tej ekranizacji, jedno trzeb przyznać – Żebrowski był jedną z jaśniejszych gwiazd całego projektu.

Polski aktor miał nawet szansę pojawienia się na planie serialu, lecz zrezygnował z okazji, podając przy tym naprawdę zaskakujące tłumaczenie. Teraz jest szansa, że Michał Żebrowski weźmie jednak udział w Netflix’owym serialu, jako polski lektor. Nie jest jednak pewne, czy został on zaangażowany tylko do trailera, czy może też użyczy swojego głosu we wszystkich odcinkach.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: