Takiego ciasta z Geraltem jeszcze nie widzieliście

Geralt ciasto
Filmy i seriale Newsy

Fan Wiedźmina pochwalił się w internecie zdjęciem ciekawego torciku z Geraltem.

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie daredevilxt pokazał na kanale thewitcher3 fotografię ciasta, które wykonała dla niego jego dziewczyna. Wypiek stanowi nawiązanie do klasycznej sceny w balii, którą widzieliśmy w grze i serialu. Balia – jak to balia: pełno w niej wody; natomiast uwagę zwraca Geralt – czy właściwie Henry Cavill – którego podobizna została wykonana w stylu późnopapierowym. To znaczy, po prostu wycięto ją z gazety lub plakatu.

Zdjęcie lata po internecie już od kilku dni, jednak dopiero teraz na nie natrafiliśmy. A że jest na co patrzeć, postanowiliśmy je podać dalej.

A skoro już o Henryku Cavillu mowa: jeśli chodzi o serial The Witcher od Netfliksa, to ruszyły prace nad trzecim sezonem. Najnowsze informacje na temat cyklu dotyczą członków obsady. Publikowaliśmy je pod tym adresem. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery „trójki”. Ale kiedy ją poznamy, na pewno damy Wam znać.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie