Zapłacił ponad 30 tysięcy złotych za rolę w Wiedźminie 4. Wystąpi w grze

Wiedźmin 3 - grafika z Geraltem
Newsy PC

Jeden z fanów zapłacił ponad 30 tys. złotych za udział w sesji motion-capture w grze Wiedźmin 4. Wygrał tym samym aukcję WOŚP i wystąpi w produkcji.

Wszystkie aukcje z okazji WOŚP 2024 zmierzają już ku końcowi, a niedawno zakończyła się jedna z ciekawszych z perspektywy graczy. Można było wygrać w licytacji udział w Wiedźminie 4 od CD Projekt RED.

Wiedźmin 4 – fan zapłacił ponad 30 tys. zł za rolę

Czy 30 100 zł za możliwość wystąpienia w sesji motion-capture oczekiwanej gry to dużo? Niby tak, ale pamiętajmy, że mówimy o aukcjach dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oznacza to, że zebrane pieniądze idą na szczytny cel, także ciężko mówić tu o górnych limitach. Niemniej tyle pieniędzy zapłacił właśnie jeden z fanów, którzy bardzo zapragnął wystąpić w kolejnym Wiedźminie.

Gra, jak już wiadomo, powstaje i jest coraz bliżej. W tym roku wchodzi w etap pełnej produkcji, ale CD Projekt RED skupia się także na nowym Cyberpunku oraz remake’u pierwszej części Wiedźmina. Niemniej najbliżej wydania jest właśnie Wiedźmin 4. Gracze mogą już teraz szykować się na poszukiwania jednego z nich – fana, który wygrał aukcję WOŚP.

W ramach wygranej weźmie on udział w sesji motion-capture. Oznacza to, że jego ruchy zostaną nagrane w specjalnym studio i następnie przeniesione do gry. Twórcy przewidzieli także szereg gadżetów i atrakcji dla wygranego, ale szczegóły na ten moment nie są znane. Ba, nie wiemy nawet, w kogo może się wcielić. W aukcji nie ma żadnych informacji o udźwiękowieniu postaci, więc istnieje szansa, że jego ruchy zostaną użyczone jakiemuś NPC-owi, a niekoniecznie on sam wcieli się w konkretną postać. Na ten moment nikt również nie przyznał się do wygrania aukcji, bo na Allegro widnieje jako „b…k”.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie