Wiedźmin 2 od Netflix – materiał zza kulis opowiada o projektowaniu Kaer Morhen

Ciri i Geralt w serialu Wiedźmin
Filmy i seriale Newsy

Niedawno portal IGN.com opublikował wideo, na którym twórcy serialu Wiedźmin zdradzają trochę szczegółów o tym, jak powstawał drugi sezon.

Premiera pierwszych dwóch odsłon cyklu od Netfliksa już za nami. Trzeciej części jeszcze nie ma. Jednak w oczekiwaniu na nią można rzucić okiem na materiały z procesu tworzenia już powstałych odsłon. Na filmiku The Witcher: Season 2 – Official Behind the Scenes Clip projektant koncepcyjny Wiedźmina Andrew Laws opowiada o projektowaniu Kaer Morhen, Aretuzy i postaci Nivellena.

Drugi sezon The Witcher ukazał się w grudniu 2021. Netflix już pracuje nad trzecią częścią, czego dowodem są chociażby informacje o obsadzie, które publikowaliśmy w kwietniu. Data premiery kolejnej odsłony cyklu nie jest jeszcze znana.

A jeśli ktoś nie może się doczekać, by obejrzeć coś nowego o Wiedźminie, to niedawno pisaliśmy o produkcji Rodowód Krwi. Ma to być spin-off serialu. Według nieoficjalnych wiadomości, Rodowód Krwi będzie kłaść nacisk na osobę Jaskra, którego w produkcjach o “Wieśku” nigdy za wiele. Premierę tego dzieła planuje się na październik 2022 (choć wciąż są to niepotwierdzone dane).

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie