Wiedźmin Netflix Yennefer

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Nowe plakaty z Yennefer i Ciri ujawniają przeznaczenie postaci w 2. sezonie serialu

Premiera drugiej części cyklu Wiedźmin zbliża się wielkimi krokami. Netflix przypomina fanom o tym fakcie, publikując kolejne grafiki z produkcji.

The Witcher 2 zadebiutuje tuż przed świętami. Netflix już teraz podgrzewa atmosferę, pokazując nowe plakaty z produkcji. Najpierw mieliśmy okazję zobaczyć Geralta w zbroi. Na grafice zamieszczono hasło Jego przeznaczeniem jest chronić. A teraz przyszła kolej na zaprezentowanie dwóch najważniejszych żeńskich postaci, czyli Yennefer z Vengerbergu i Ciri.

Tak jak w przypadku plakatu z Geraltem, także i dwie pozostałe grafiki ujawniają przeznaczenie bohaterek w drugim sezonie. Losem potężnej czarodziejki jest przetrwać, natomiast dziecko-niespodzianka musi walczyć.

Premierę drugiego sezonu serialu planuje się na 17 grudnia 2021. Wtedy na Netfliksie pojawi się nowe 10 odcinków. Pierwsza część cyklu zadebiutowała pod koniec 2019 i bardzo spodobała się fanom, a nieco mniej krytykom. Wiedźmin wciąż pozostaje najczęściej oglądanym serialem autorstwa Netfliksa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%