Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Wiedźmin 2 od Netflix – wstrzymano prace nad serialem

W związku z pandemią koronawirusa odwołano już liczne wydarzenia i przesunięto wiele premier. Środki zapobiegawcze zmuszeni są teraz podjąć także twórcy Wiedźmina. Prace nad serialem zostają zawieszone.

Serwis RedanianIntelligence, który już niejednokrotnie publikował sprawdzone wiadomości na temat Wiedźmina, poinformował niedawno, że w związku z rosnącym zagrożeniem na terenie Wielkiej Brytanii, kręcenie serialu zostało wstrzymane na przynajmniej dwa tygodnie.

Dzisiaj dowiedzieliśmy się również, że jeden z członków obsady jest zarażony. Kristofer Hivju, który ma wcielić się w postać Nivellena, poinformował na Instagramie, że otrzymał dodatni wynik testu na obecność wirusa. W związku z tym artysta wraz z najbliższą rodziną kolejne tygodnie spędzi w całkowitej izolacji. Choroba ma u aktora łagodny przebieg.

Ekipa serialowa została poinformowana o wstrzymaniu prac za pośrednictwem poczty mailowej. Wnioskując po tym, co obecnie dzieje się na świecie, można przypuszczać, że okres dwóch tygodni zostanie przedłużony.

Pierwszy Wiedźmin zadebiutował w grudniu 2019 i spodobał się głównie widzom, a trochę mniej krytykom. W styczniu pisaliśmy, że rusza produkcja drugiego sezonu; jego premiera była planowana na rok 2021. Istnieje prawdopodobieństwo, że pandemia będzie miała wpływ na ostateczną datę debiutu serialu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%