Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

Wielki błąd w Far Cry 5 i sposób, jak go naprawić

Od jakiegoś czasu wielu graczy Far Cry 5 żali się w internecie z powodu błędu, który sprawia, że po nocy w Hope Country nigdy nie nastaje dzień. Wieczna noc wciąż trwa i trwać będzie póki Ubisoft nie rozwiąże problemu (bądź nie poradzicie sobie z nim sami, stosując się do poniższych wskazówek).

Far Cry 5 – bug 'Wiecznej Nocy’

Wprawdzie taka wieczna noc ma swój urok, zwłaszcza na takiej prowincji jak Hope Country, jednak na dłuższą metę może stać się irytująca. Na forum Ubisoftu gracze donoszą, że błąd pojawia się zaraz po podbiciu obszarów Johna and Faitha Seedów. Jak widać na poniższym filmie, gracz może czekać i czekać, a noc nie chce ustąpić dniu.

Zablokowana zmiana pory dnia wpływa głównie (seriously?) na wizję, dlatego wielu graczy musiało dotąd grać jedynie w pobliżu źródeł światła. Alternatywą był mozolny gameplay spowity ciemnością. Błąd wydaje się występować na wszystkich platformach.

Bug nocy w Far Cry 5 – jak go rozwiązać?

Mimo że Ubisoft wiedział o problemie jeszcze przed wydaniem ostatniej łatki, to ta nie rozwiązała problemu. Na szczęście wielu graczy samodzielnie poradziło sobie z bugiem i wieczny mrok Far Cry’a został pokonany. Nie jest to jedyne, ostateczne i w 100% działające dla wszystkich rozwiązanie, jednak w dyskusji na forum Ubisoftu fani utrzymują, że w przywróceniu dnia pomogło zabicie bossa, a także przyłączenie do sesji co-op drugiego gracza. Jeśli napotkaliście ów błąd w grze, warto wypróbować powyższe rozwiązania. Póki co, Ubisoft przyznaje, że wciąż pracuje nad wydaniem skutecznego patcha.

7 premier nowego tygodnia. Trochę Call of Duty oraz coś dla fanów Blizzarda

Far Cry 5 – hit ostatnich miesięcy

Wiadomo już, że Far Cry 5 to druga tak popularna gra w serii Ubisoftu. Podczas gdy jedni gracze rozgrywają misje fabularne lub eksplorują otwarty świat, wielu innych przyczynia się do wzbogacania zawartości gry, dzięki Far Cry Arcade, budując pełne niebezpieczeństw mapy na kształt lokacji z PUBG oraz Counter Strike’a. A jak Wy spędzacie czas w najnowszym Far Cry’u? Zdołaliście przejść już 100% gry, czy uniemożliwił Wam to jakiś bug, podobny choćby do opisanej powyżej Wiecznej Nocy?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%