Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

7 premier nowego tygodnia. Trochę Call of Duty oraz coś dla fanów Blizzarda

Mamy dla Was zestawienie najciekawszych premier nowego tygodnia.

Jak co tydzień zebraliśmy dla naszych Czytelników porcję gier, które warto sprawdzić. Są to premiery najbliższych siedmiu dni (od 9 do 15 kwietnia). W zestawieniu nie zabrakło znanych marek, jak i mniejszych produkcji.

Rozpoczynamy od dodatku do Call of Duty: WWII. Tych, którzy jeszcze (jakimś cudem?) nie wiedzą, informujemy, że Egipt jest tylko jedną z map nadchodzących w The War Machine DLC. Pozostałe dwie to Dunkierka oraz wnętrze tajnego niemieckiego ośrodka, produkującego rakiety V2. The War Machine zaoferuje także nową misję do trybu Wojny, nazwaną Operation Husky, podczas której walczyć będziemy ramię w ramię z aliantami, podczas inwazji na Sycylię. Także tryb Zombie zostanie wzbogacony: rozdział The Shadowed Throne, zgodnie z ujawnionymi wcześniej informacjami, przeniesie nas w samo serce III Rzeszy.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery na Xbox One: 10 kwietnia (PS4)
  • Producent: Sledgehammer Games
  • Wydawca: Activision Blizzard

Na drugiej stronie mamy hit od Ninja Theory.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%