Wasteland 3 – 50 minut rozgrywki. Początek gry, kreowanie postaci, mechanika walki [WIDEO]

0 komentarzy

Premiera trzeciej odsłony Wasteland zbliża się wielkimi krokami. W sieci pojawił się dziś 50-minutowy film z gameplayem, który pokazuje początek gry.

Choć do premiery Wasteland 3 pozostały jeszcze prawie dwa miesiące, paru graczy zdążyło zapoznać się już z wersją beta tytułu. Użytkownik YouTube Rob Cram, który sam siebie określa „weteranem wirtualnej rozgrywki”, opublikował właśnie 50-minutowy gameplay z RPG-a inXile Entertaimnent. Materiał pokazuje tworzenie postaci i początkową walkę z przeciwnikami. Filmik zamieszczamy poniżej. Gra wygląda przyjemnie, pomimo że nie jest to jej ostateczna wersja. Jeśli nie boicie się spoilerów, zapraszamy do obejrzenia wideo.

Kilka dni temu twórcy z inXile Entertainment wyjawili też parę nowych szczegółów na temat produkcji. Z wywiadu udzielonego redaktorom PCGamesN przez głównego projektanta poziomów Jeremy’ego Kapmana dowiedzieliśmy się między innymi, że Wasteland 3 będzie miało „co najmniej 10 głównych zakończeń”. Od momentu ujawnienia tytułu wiemy też, że w „trójce” pojawi się system kooperacji – kampanię fabularną będą mogły przejść wspólnie dwie osoby. Gracz zadecyduje, czy chce współpracować z kolegą, czy rozdzielić się i działać na własną rękę.

Tytuł ma zadebiutować na PC, PS4 i Xboksa One już 19 maja 2020.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się