Postapokaliptyczne RPG od weteranów gatunku do odebrania za darmo

Gra za darmo na PC. RPG post-apo od legendarnego studia
Newsy PC

Nowa gra za darmo dostępna jest w Robot Cache. Akcja ograniczona jest czasowo i powinniśmy się spieszyć. Wyjaśniam, jak zdobyć Wasteland 3.

Gracze PC – strzeżcie się. Jeżeli chcecie zdobyć nową grę za darmo, musicie dorzucić do Steam, Epic Games Store, Origin i innych gamingowych aplikacji kolejną ikonkę. Mowa o zupełnie nowej platformie od AMD, czyli Robot Cache. Z jednej strony może się to wydać uciążliwe, ale z drugiej jest tu parę wyjątkowych pomysłów, które rekompensują potrzebę ściągania jeszcze jednego launchera.

Robot Cache to platforma oparta na systemie blockchain (wiem, co myślicie). Tym razem jednak cała jego idea skupia się wokół możliwości zarabiania. Użytkownicy, którzy kupują dany produkt na platformie, będą mogli go odsprzedać innym. Dokładnie tak! W przeciwieństwie do takiego choćby Steam, tutaj gry nie muszą z nami zostawać na zawsze, a po ich przejściu można na nich jeszcze zarobić. W celu rozreklamowania całkiem ciekawej wizji, AMD ruszyło z nową promocją.

Gra za darmo to Wasteland 3; trzecia część świetnego cyklu postapokaliptycznych RPG-ów od weteranów, czyli inXile Entertainment. W swoim dorobku mają m.in. Torment: Tides of Numenera czy The Bard’s Tale, więc znają się na rzeczy. Jednak to Wasteland przyniosło im największy rozgłos. To także jedna z nich najlepszych gier, a jeżeli chcielibyście spędzić trochę czasu na pustkowiu, “trójka” jest idealnym miejscem, od którego można zacząć.

Jak odebrać tytuł za darmo? Otóż musicie udać się na stronę Robot Cache i założyć tam konto (wystarczą podstawowe dane). Po potwierdzeniu konta trzeba wejść na kartę Wasteland 3 i kliknąć “Darmowe”. W następnym kroku wystarczy sfinalizować transakcję, ale bez potrzeby dodawania sposobu płatności. Później wystarczy jedynie pobrać stosowną aplikację i już możecie cieszyć się rozgrywką. Zaznaczę jedynie, że gry nie da się odsprzedać.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie