Wasteland 3: The Battle of Steeltown dodatek

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wasteland 3 – twórcy pracują nad nowymi grami RPG

Twórcy serii Wasteland pracują nad dwiema nowymi grami RPG. InXile Entertainment poinformowało graczy o świeżych projektach.

InXile Entertainment to prawdziwe legendy gatunku RPG. Założone przez słynnego Briana Fargo studio jest odpowiedzialne za między innymi serię Wasteland i The Bard’s Tale.

Premiera Wasteland 3 już za nami. Gra może pochwalić się bardzo ciepłym przyjęciem ze strony graczy, a twórcy erpega zapowiedzieli kolejne produkcje.

Brian Fargo poinformował na swoim Twitterze, że studio pracuje obecnie nad dwiema grami RPG. Minie jednak trochę czasu zanim będziemy mogli się z nimi zapoznać, ponieważ jedna z produkcji jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie rozwoju.

Możliwe, że któryś projekt jest kontynuacją serii Bard’s Tale. Z drugiej strony InXile mogą mieć ochotę na drobne eksperymenty i ich kolejne RPG mają szanse zaskoczyć wiernych fanów. Zapowiedź z pewnością podniosła ekscytację graczy, jednak na więcej informacji będziemy musieli jeszcze poczekać.

Na szczęście nie oznacza to, że na nową grę InXile będziemy musieli czekać latami. Już wkrótce na rynku pojawi się Frostpoint: Proving Grounds, czyli drużynowa strzelanka przeznaczona na VR. Póki co gra jest dostępna w wersji open beta, którą możecie pobrać tutaj.

Choć nie jest to coś, na co fani Briana Fargo by liczyli, to lepszy rydz niż nic.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się