TORMENTOR – twórcy Agony zaskakują. Kolejny, nietypowy projekt w drodze

TORMENTOR – twórcy Agony zaskakują. Kolejny, nietypowy projekt w drodze
PC

Madmind Studio pracują jednocześnie nad trzema projektami. Jednym z nich jest TORMENTOR, który zaskakuje brutalnością i nietypowym pomysłem na rozgrywkę.

Polskie Madmind Studio to ambitni deweloperzy, którzy mają ciekawe pomysły, ale drobny problem z ich realizacją. Agony miało naprawdę interesujący koncept, jednak zadebiutowało z całą masą rażących w oczy problemów.

Niedawno Madmind zapowiedzieli swój trzeci projekt – PARANOID – który również prezentuje się ciekawie, ale jego zwiastun może budzić trochę wątpliwości. Okazuje się, że poza wspomnianym wcześniej PARANOID i Succubs, Madmind pracują dodatkowo nad jeszcze jednym projektem.

TORMENTOR jest czymś na wzór… symulatora tortur. Kontrowersyjny koncept, acz dość nietypowy i z dużym potencjałem na zdobycie rozgłosu. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji.

Zadaniem gracza jest zarządzanie „więzieniem” oraz zajmowanie się ofiarami dostarczanymi przez organizacje przestępcze. Do tego wszystkiego dochodzi system walki, rozwoju sal tortur i transmitowania swoich poczynań na żywo w darkwebie. Ocenę tego pomysłu pozostawimy Wam.

Produkcja trzech projektów jednocześnie to dość dużo jak na studio, które składa się z jedynie 25 deweloperów. Kto wie, może Madmind pozytywnie zaskoczą swoimi nowymi grami i uda im się naprawić swoją reputację po średnim Agony.

Twórcy nie podali przewidywanej daty premiery gry. Zapewne więcej szczegółów poznamy już wkrótce.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie