Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PARANOID – zwiastun nowego horroru twórców Agony

Twórcy słynnego Agony – Madmind Studio – pochwalili się zwiastunem swojej nowej gry. PARANOID zapowiada się na naprawdę ciekawy horror.

Agony było bardzo ciekawym projektem, który nie zawojował rynku. O grze było naprawdę głośno, lecz bynajmniej nie przez świetną jakość produkcji, a wręcz odwrotnie. Gra była koszmarnie zoptymalizowana, pełna błędów i mocno rozczarowała graczy. Pod płaszczykiem niedoróbek i przerostu formy nad treścią widniał jednak naprawdę dobry koncept na historię i rozgrywkę.

Polskie Madmind Studio nie zamierza poprzestać na swoim nieudanym debiucie. W produkcji znajduje się spin-off Agony – Succubs – a twórcy dodatkowo opublikowali trailer zupełnie nowej produkcji.

Poniżej możecie zobaczyć trailer PARANOID.

Horror ewidentnie inspiruje się motywem choroby psychicznej wykorzystanym w Hellblade: Senua’s Sacrifice. Tutaj również ujawnia się ona w formie głosów, które słyszy bohater, a także mniejszych i większych halucynacji.

Koncept wydaje się być naprawdę ciekawy, ale jego realizacja to inna bajka. Już na zwiastunie widać, że animacje wymagają jeszcze sporo pracy, a modele adwersarzy nie wyróżniają się niczym ponad to, co widzieliśmy już w innych horrorach.

Mimo wszystko trzymam kciuki, aby Madmind pokazali pazur w swojej nowej produkcji. Nawet jeśli strona techniczne będzie pozostawiać trochę do życzenia, to sam pomysł na rozgrywkę i fabułę prezentuje się naprawdę nieźle.

Możecie dodać PARANOID do swojej listy życzeń na Steam. Twórcy nie podali jeszcze daty premiery gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się