Powstaje gra, która będzie niczym mroczna wersja Populousa. Odważnie

Agony: Lords of Hell - grafika
PC

Pamiętajcie jeszcze o Agony? Niezbyt udany horror Madmind Studio otrzyma spin-off w postaci Agony: Lords of Hell, czyli strategii o budowie i prowadzeniu demonicznego imperium.

Tytuł opowie historię głównych postaci z Agony i Succubus, które zaangażują się w wojnę o piekło. Zadaniem graczy będzie rozbudowa bazy, powiększanie armii i oczywiście podbijanie wrogich terytoriów. Brzmi standardowo, ale jest jeden haczyk. Deweloperzy inspirują się serią Populous i kiedy zechcemy wybrać się na wojnę, wcielimy się w potężną sukkubkę, która posiada specjalne umiejętności mogące zmienić losy bitwy. W walce oczywiście pomoże nam wytrenowana lub podkradziona przeciwnikowi armia.

W 2022 roku wystartuje kampania na platformie Kickstarter i to właśnie wynik zbiórki zadecyduje o tym, jak duży będzie to projekt. Osoby wspierające projekt mają otrzymać dostęp do wersji demonstracyjnej Agony: Lords of Hell. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Zwiastun gry ma zostać zaprezentowany dziś (16 grudnia) wieczorem na wydarzeniu MADNIGHT 2021: The Horror Showcase. W jego trakcie ujrzymy również takie tytuły jak Tormentor, Paranoid, Void Slayer, Sanctus, Succubus i Autopsy Simulator.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie