Co się dzieje z The Wolf Among Us 2? Dobre wieści, a wkrótce kolejne informacje

The Wolf Among Us - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W grudniu 2019 roku zapowiedziano wyczekiwane The Wolf Among Us 2. Po ogromnych problemach Telltale, powstanie kontynuacji stało pod znakiem zapytania, ale marka na całe szczęście powróci. O grze było jednak podejrzanie cicho i niektórzy zaczęli się martwić. Okazuje się, że niesłusznie.

Telltale Games potwierdziło, że gra nadal powstaje. Co więcej, deweloperzy wkrótce zaserwują nam nowe informacje na temat tego tytułu. Telltale widzi niepokój i liczne pytania graczy.

Jeszcze w grudniu 2019 roku ujawniliśmy, że TWAU2 trafia do pre-produkcji. Zespół ciężko pracuje, ale być może zauważyliście, że nie mieliśmy nic nowego do powiedzenia na The Game Awards. Wiemy, że Wy, nasi fani, byliście niesamowicie cierpliwi i wspierający. Wiemy też, że macie mnóstwo pytań na temat tego, co dzieje się w Telltale (i w Fabletown) – widzimy je codziennie w mediach społecznościowych.
Dobra wiadomość jest taka, że już wkrótce będziemy mogli odpowiedzieć na niektóre z Waszych pytań…

– czytamy we wpisie na blogu Telltale Games

Potwierdzono, że kolejne informacje o produkcjach Telltale (w tym najpewniej właśnie The Wolf Among Us 2) pojawią się w kolejnym numerze magazynu Game Informer, który zadebiutuje w nadchodzących tygodniach.

Miejmy nadzieję, że Telltale ma same dobre wieści o dalszych przygodach Bigby’ego. Brak nowych informacji na The Game Awards 2021 był faktycznie niepokojący.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie