The Wolf Among Us za darmo. Druga część zapowiedziana ponownie!

The Wolf Among Us za darmo. Druga część zapowiedziana ponownie!
Gry za darmo Newsy PC

Dwie świetne wieści ze świata The Wolf Among Us. Kto nie ograł rewelacyjnej jedynki, niech pobiera ją za darmo. Kto czeka na dwójkę, niech ogląda nowy trailer gry.

Przedstawienie Xbox Series X to nie jedyna niespodzianka The Game Awards 2019. Drugą jest zmartwychwstanie The Wolf Among Us 2 – gry, która początkowo została zapowiedziana w 2018 roku przez studio Telltale Games, lecz jak wiemy… deweloper już nie istnieje.

Byli pracownicy Telltale weszli w szeregi studia AdHoc Studio i to właśnie ten zespół podnosi rękawice i bierze się za drugą część The Wolf Among Us. Na razie musimy zadowolić się małym zwiastunem, lecz cóż – najważniejsze, że gra nie została porzucona i jest w produkcji.

Data premiery The Wolf Among Us 2 nie została podana. Wiadomo jedynie, że tytuł pojawi się ekskluzywnie w Epic Games Store i oprócz wersji PC pojawi się także na konsolach.

Kto nie ograł pierwszej części The Wolf Among Us, może już teraz zajrzeć do wspomnianego sklepu i pobrać tytuł za darmo. Można to zrobić do 19 grudnia.

The Wolf Among Us 2 – trailer

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie