Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Wolf Among Us za darmo. Druga część zapowiedziana ponownie!

Dwie świetne wieści ze świata The Wolf Among Us. Kto nie ograł rewelacyjnej jedynki, niech pobiera ją za darmo. Kto czeka na dwójkę, niech ogląda nowy trailer gry.

Przedstawienie Xbox Series X to nie jedyna niespodzianka The Game Awards 2019. Drugą jest zmartwychwstanie The Wolf Among Us 2 – gry, która początkowo została zapowiedziana w 2018 roku przez studio Telltale Games, lecz jak wiemy… deweloper już nie istnieje.

Byli pracownicy Telltale weszli w szeregi studia AdHoc Studio i to właśnie ten zespół podnosi rękawice i bierze się za drugą część The Wolf Among Us. Na razie musimy zadowolić się małym zwiastunem, lecz cóż – najważniejsze, że gra nie została porzucona i jest w produkcji.

Data premiery The Wolf Among Us 2 nie została podana. Wiadomo jedynie, że tytuł pojawi się ekskluzywnie w Epic Games Store i oprócz wersji PC pojawi się także na konsolach.

Kto nie ograł pierwszej części The Wolf Among Us, może już teraz zajrzeć do wspomnianego sklepu i pobrać tytuł za darmo. Można to zrobić do 19 grudnia.

The Wolf Among Us 2 – trailer

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się