Czekasz na The Wolf Among Us 2? Nadchodzi wielki dzień

The Wolf Among Us - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy The Wolf Among Us 2 niedawno potwierdzili, że produkcja nadal powstaje i ma się dobrze. Telltale Games zapowiedziało też nadejście kolejnych informacji i obietnica ta zostanie wkrótce spełniona.

Telltale zaprasza graczy na zakulisowe spojrzenie na The Wolf Among Us 2. Prezentacja odbędzie się 9 lutego o godzinie 19:00 czasu polskiego i będzie prowadzona przez Geoffa Keighley’a. Potwierdzono również, że tego samego dnia ujrzymy kolejny zwiastun wyczekiwanej produkcji przygodowej.

Niedawno potwierdzono również całą masę nowych informacji na temat gry. Zapowiedziano między innymi, że tym razem zwiedzimy pokryty śniegiem Nowy Jork. Historia tytułu rozgrywa się pół roku po wydarzeniach z pierwszego sezonu i w trakcie rozgrywki mamy poznać szereg zupełnie nowych postaci. Twórcy zaznaczyli, że poświęcają na ten projekt najwięcej czasu w historii całego studia, co zdecydowanie dobrze wróży.

Nie znamy daty ani nawet roku premiery drugiego sezonu The Wolf Among Us. Niewykluczone, że prezentacja gry rozwieje też wątpliwości dotyczące terminu debiutu. Na drugi sezon przygód Wilka czekamy prawie osiem lat.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie