The Wolf Among Us 2 na nowym zwiastunie. Gęsty klimat i prześliczna oprawa

The Wolf among Us 2 zwiastunie Bigby
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

The Wolf Among Us 2 dostało właśnie drugi zwiastun i tytuł zapowiada się wyśmienicie. Telltale stawia na śliczny styl wizualny oraz klimatyczną muzykę.

Nie myślałem, że moja ulubiona gra od Telltale faktycznie kiedyś powróci, ale w końcu nastał ten dzień, gdy o „dwójkę” wilka możemy być spokojni.

The Wolf Among Us 2 na prześlicznym zwiastunie

O zapowiadanym szumnie zwiastunie wiedzieliśmy już wcześniej. Bigby powraca w zupełnie nowej misji i ponownie będziemy musieli pomóc mu rozwiązać kolejną sprawę. Nowy materiał wideo wygląda prześlicznie i znajdziecie go poniżej.

Trzeba przyznać, że jest niezwykle klimatycznie. Neonowy klimat kryminałów noir gra tu pierwsze skrzypce. I to zarówno w kwestii muzyki, jak i oprawy wizualnej, która ociera się o „sztukę”. Mamy nadzieję, że reprezentuje to finalny produkt. Bigby jednak nie powraca sam.

Wraz z uwielbianym bohaterem, spotkamy kolejnych bohaterów baśni. Na zwiastunie widzimy „gang” Dorotki z Krainy Oz, czyli stracha na wróble i blaszanego człowieka. Nie wiem, w jakim stanie znajdziemy tam Dorotkę, ale sporo wskazuje na to, że nie będzie to postać, którą należy przedstawić młodszym odbiorcom. No, na pewno nie w tym wydaniu.

Premiera tytułu nastąpić ma gdzieś w 2023 roku. Telltale wcześniej jednak informowało, że nie ma co nastawiać się na rychłą premierę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie