Premiera The Lord of the Rings: Gollum znów opóźniona. Gra wymaga poprawek

The Lord of The Rings: Gollum - przeprosiny napisał ChatGPT
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Jeśli czekacie na The Lord of the Rings: Gollum, nie mam dobrej wiadomości. Daedalic Entertainment znów opóźniło premierę produkcji osadzonej w uniwersum Władcy Pierścieni.

Produkcja miała ukazać się już 1 września, ale poczekamy… cóż, nie wiadomo jak długo. Daedalic Entertainment ogłosiło, że premiera została opóźniona o kilka miesięcy, ale nie ujawniono konkretnej daty debiutu. Wygląda na to, że warto uzbroić się w cierpliwość.

Nowa data premiery ma zostać ujawniona “w najbliższej przyszłości”. Studio nie ujawnia jednak, kiedy dokładnie należy się spodziewać ogłoszenia.

Po pierwsze, chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim za cierpliwość i dotychczasowe wsparcie. Przez ostatnie lata nasz zespół ciężko pracował, aby dostarczyć Wam niezwykłą historię w zapierającym dech w piersiach świecie (…). Jesteśmy oddani spełnieniu oczekiwań naszej społeczności i odkryciu nieopowiedzianej historii Golluma w sposób, który uhonoruje wizję J.R.R. Tolkiena.
To powiedziawszy, w celu dostarczenia najlepszych możliwych doświadczeń, zdecydowaliśmy się przesunąć premierę The Lord of the Rings: Gollum o kilka miesięcy. Będziemy informować Was o dokładnym terminie w najbliższej przyszłości.

Fragment ogłoszenia Daedalic Entertainment

Growe przygody Golluma zostały zapowiedziane w 2019 roku i miały ukazać się jeszcze w 2021 roku. Premiera została jednak przesunięta na ten rok, a wieść o kolejnym opóźnieniu dotarła do nas po niedawnym pokazie rozgrywki. Miejmy nadzieję, że obejdzie się bez kolejnych dużych opóźnień.

Gollum trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie