The Lord Of The Rings: Gollum zalicza ogromne opóźnienie

0 komentarzy

Mamy bardzo kiepską wiadomość dla fanów Władcy Pierścieni. Premiera The Lord Of The Rings: Gollum została znacznie opóźniona.

Jakiś czas temu fani Władcy Pierścieni zyskali dodatkowy powód do świętowania. Zapowiedziana niedawno growa adaptacja przygód Golluma była bardzo niespodziewanym projektem, który na początku mógł mocno intrygować.

Kolejne zapowiedzi nie były jednak specjalnie zachwycające i gra prezentuje się po prostu nieźle. Ciężko mówić tu o rewolucji w kwestii tytułów osadzonych w Śródziemiu, ale fani Tolkiena powinni być zainteresowani.

Nie mamy dobrych informacji dla osób, które czekają na grę. Firma Nacon ogłosiła, że zajmie się wydaniem Golluma, jednak gra zadebiutuje dopiero w 2022 roku, a nie wcześniej jak zakładano do teraz.

Tworzymy drużynę z Daedalic, aby wydać The Lord Of The Rings: Gollum.

Gra ukaże się w 2022 roku na konsolach Xbox i PlayStation, Nintendo Switch oraz PC.

Wkrótce udostępnimy więcej informacji.

Ogłoszenie Nacon na Twitterze

Z jednej strony przyjdzie nam poczekać dużo dłużej, ale może to i lepiej. Deweloperzy najwyraźniej potrzebują więcej czasu, aby ulepszyć swój produkt. Fani Władcy Pierścieni nie otrzymali w ubiegłych latach zbyt wielu dobrych gier, więc maksymalne dopracowanie Golluma jest jak najbardziej wskazane.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się