The Last of Us 2 już powstaje? Naughty Dog odnosi się do plotek

Kto czeka na powrót Ellie?

Jeśli jesteś jedną z osób, które w napięciu wypatrują jakichkolwiek informacji o sequelu The Last of Us, musimy Cię zasmucić. W jednym z ostatnich wywiadów dla magazynu Game Informer przedstawiciele Naughty Dog zdementowali plotki, które sugerowały rozpoczęcie wczesnych prac deweloperskich nad drugą częścią gry.


Źródłem domysłów był profil Michaela Knowlanda (byłego pracownika Naughty Dog), zamieszczony w serwisie LinkedIn. Knowland chwalił się przedstawiając swoje doświadczenie, że spędził miesiąc nad The Last of Us 2. Przez ten krótki czas zajmował się prototypami modeli głów postaci.

Niestety nie oznacza to, że Naughty Dog rozpoczęło już prace nad sequelem. – To wszystko jest wielkim “jeśli” – odniósł się do plotek Bruce Straley, który nadzoruje obecnie prace nad Uncharted 4: A Thief’s End. Dodał, że studio jest obecnie w 110 procentach zaangażowane w nową grę z Drake’m.

Neil Druckmann przyznał natomiast, że doskonale rozumie fanów, którzy oczekują The Last of Us 2. – Mamy burzę mózgów, jeśli chodzi o pomysły na sequel, mamy również sporo pomysłów na temat nowych gier, lecz to wszystko musi pozostać “na lodzie”, dopóki nie skończymy prac nad Uncharted 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

21 Shares
Share21
+1
Tweet