The Last of Us 2 już powstaje? Może o tym świadczyć…

Wątpię, że Naughty Dog porzuci kurę znoszącą złote jaja.

The Last of Us pojawiło się na PlayStation 3 w czerwcu 2013 roku, później mieliśmy odświeżoną wersje na PS4. Bez dwóch zdań – to był hit.


Zastanawiacie się, czy zobaczymy kiedyś sequel? To pewnie zainteresuje Was profil Michaela Knowlanda, zamieszczony w serwisie LinkedIn. Przypominamy, że pracował on w Naughty Dog przez trzy lata. W tym czasie zajmował się głównie pracami nad The Last of Us oraz Uncharted 4. Okazało się, że nie tylko…

Knowland zaznaczył na swoim profilu (PrtSc na końcu newsa), że spędził miesiąc nad The Last of Us 2! Przez ten krótki czas zajmował się prototypami modeli głów postaci. Oznacza to, że tytuł jest naprawdę we wczesnym stadium produkcji. Może, że Naughty Dog zrezygnowało z dalszych prac, choć po sukcesie jedynki jest to trochę wątpliwe.

Możemy mieć pewność, że Michael Knowland nie wypisuje bzdur na swoim profilu i jakieś przymiarki do sequela miały miejsce.

Po odejściu z Naughty Dog Knowland zatrudnił się w Avalanche Studios, gdzie pracuje obecnie nad dynamiczną gra akcji Just Cause 3. Możecie być pewni, że o tym tytule usłyszycie jeszcze nie raz. Ostatnie screeny wgniatały w fotel.

Michael-Knowland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

30 Shares
Share30
+1
Tweet