Wielka atrakcja dla polskich fanów The Last of Us. Szykuje się wyjątkowe wydarzenie

The Last of Us z wielką atrakcją dla Polaków | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS4 PS5 Rozrywka

The Last of Us z… oficjalnym koncertem w Polsce i to z samym Gustavo Santaolalla! Wielkimi krokami zbliża się koncert Game Music Festival.

Fundacja Game Music od lat stara się, aby gry wideo zagościły także w globalnej świadomości fanów muzyki. Organizują oni wydarzenia w ramach Game Music Festival, czyli wielkiego święta dla największych fanów danych pozycji lub też tych, którzy chcą po prostu na żywo usłyszeć muzykę, która przygrywa w największych grach wideo. Teraz szykuje się wyjątkowa okazja dla Polaków, bowiem już za kilka miesięcy odbędzie się koncert muzyki z serii The Last of Us.

Sound of the Fireflies, jak nazwano wydarzenie, odbędzie się już 28 kwietnia 2024 roku we Wrocławiu. Fani będą mogli na żywo usłyszeć utworów skomponowanych na potrzeby dwóch części uwielbianej serii, do tego z gościnnym udziałem Gustavo Santaolalla – głównego kompozytora ścieżki dźwiękowej dla pozycji Naughty Dog.

Za wykonanie odpowiada Orkiestra NFM Filharmonia Wrocławska pod batutą dyrygenta Roberta Kurdybachy. Co ciekawe, w sprzedaży dostępne są również droższe bilety. Ich nabywcy będą mogli liczyć na dodatkowe warsztaty od samego mistrza, czyli kompozytora z The Last of Us.

Ceny biletów nie powalają aż tak, bo za zwykłe wejściówki przyjdzie nam zapłacić 199 zł. Jeśli natomiast chcecie wyróżnić się szczególnie, trafić na wspomniane warsztaty i liczyć na najlepsze miejsca, musicie wydać 599 zł. Więcej informacji na temat eventu oraz możliwość zakupu biletów dostępne są na stronie organizatora.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie