Pierwsza recenzja The Callisto Protocol opublikowana przedwcześnie. Zaskakująca ocena

The Callisto Protocol na pierwszej recenzji. Gra dostała zaskakującą notę
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W sieci na chwilę pojawiła się pierwsza recenzja The Callisto Protocol. Gra otrzymała maksymalną notę i określana jest jako „przyszłość horrorów”.

The Callisto Protocol zapowiada się wybornie, szczególnie dla fanów wszelkiej maści horrorów. Glen Schofield, twórca serii Dead Space, powraca i to z kolejnym, autorskim pomysłem. Striking Distance Studios przygotowało grę grozy science-fiction dla fanów gore, Dead Space i, przynajmniej na to się zapowiada, wspaniałej grafiki. Premiera już niebawem, ale…

The Callisto Protocol wyciekło na pierwszej recenzji

Debiutanckie dzieło SDS doczekało się olbrzymich wycieków, a w sieci znaleźć można już… całą grę. Tak, wraz z napisami końcowymi. Dlatego radzimy unikać spoilerów, bo wychodzi na to, że dość sporo osób mogło już zagrać w ten tytuł. Mimo wszystko nie tylko rozgrywka i gameplaye wyciekają, bo pojawiła się nawet pierwsza recenzja gry. Oczywiście tylko na chwilę i została szybko usunięta, ale w internecie nic nie ginie.

O całej sytuacji doniósł Okami13 na Twitterze. Użytkownik natrafił na recenzję jednego z brytyjskich portali i zrobił jej screena. Niestety, nie mamy całego tekstu, ale wiemy, że TCP otrzymało najwyższą możliwą notę. Redaktor ocenił produkcję na 5/5. „Przywitajcie się z przyszłością gamingowych horrorów” – czytamy w tekście.

Jednocześnie z treści recenzji wynika, iż tytuł damy radę ukończyć w ciągu 12-14 godzin. Pokrywa się to z udostępnionym w internecie gameplayem z całej gry oraz wcześniejszymi obietnicami deweloperów. Być może to trochę krótko, ale mało który horror oferuje dłuższą przygodę. Taki Dead Space starczał na 12 godzin i to maksymalnie. Także nie jest źle.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie