Wyciekły prawie 2 godziny rozgrywki z The Callisto Protocol i to… po polsku

The Callisto Protocol dostało sporą łatkę z nowym trybem gry
Newsy PC PS4 PS5

The Callisto Protocol debiutuje już niedługo, ale w sieci teraz pojawia się coraz więcej filmików z gry. Polski YouTuber nagrał prawie 2 godziny materiału.

Jak donosi VGC, w sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej przedwczesnych materiałów z najbardziej oczekiwanego survival horroru tego roku. The Callisto Protocol wygląda na nich naprawdę oszałamiająco (co podkreślam praktycznie za każdym razem). “Wycieknięty” gameplay obejrzymy… po polsku.

The Callisto Protocol po polsku

Równocześnie w samym YouTube również pojawia się sporo nowych treści z gry, ale większość z nich jest skutecznie blokowana lub usuwana. Niektórzy nawet w momencie pisania tego newsa streamują grę na żywo. Najwyraźniej sporo osób zapomniało o NDA, ale dla graczy to w zasadzie dobra wiadomość. Możemy przecież obejrzeć sporo materiałów przed premierą. W sam raz, aby zdecydować, czy warto zainteresować się pozycją.

Nadchodząca debiutancka produkcja od Striking Distance Studios ukaże się już 2 grudnia 2022 roku. Niedawno spora część graczy oskarżyła twórców o niezbyt pożądane praktyki związane z przepustką sezonową. “Droższa” edycja gry ma dawać dostęp do nowych animacji śmierci głównego bohatera. Wkrótce później Glen Schofield, reżyser tytułu, wyjaśnił, że studio nic nie wycięło z podstawowej wersji gry, a dodatkowe animacje nie są nawet gotowe.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie