The Callisto Protocol pozwoli bawić się bronią, ale nie zabraknie elementu survivalu

The Callisto Protocol screen z gry
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Mamy na sali miłośników odpicowywania wirtualnych pukawek? Jeśli tak i rozważacie zakup The Callisto Protocol, mam dla Was dobrą wiadomość.

Szef studia odpowiedzialnego za produkcję gry potwierdził, że w tytule tym będziemy mogli spersonalizować swoją broń poprzez dostosowanie jej do naszego stylu rozgrywki. Nie uda nam się jednak z całą pewnością odblokować wszystkiego przy jednym podejściu do gry, co wzmocni survivalowe wrażenia płynące z rozgrywki – Glen Schofield daje do zrozumienia, że w produkcji pojawi się tryb Nowej Gry Plus.

Możesz dostosować swoją broń do sposobu, w jaki chcesz grać. Ale nie będziesz w stanie odblokować całego drzewka ulepszeń w ciągu jednego przejścia.

– powiedział szef Striking Distance Studios w rozmowie z IGN

W świecie gry znajdziemy specjalne drukarki 3D, które posłużą za swoiste stoły do wytwarzania. Pozwolą one na ulepszenie broni, a wprowadzone usprawnienia mają wpłynąć nie tylko na zadawane przez nią obrażenia.

W The Callisto Protocol nie zabraknie okazji do sprawdzenia mocy wirtualnych spluw. Ujawniona niedawno ocena klasyfikacyjna jasno wskazuje, że produkcja Striking Distance Studios to kawał brutalnej gry. Potwierdzają to też zaprezentowane materiały z rozgrywki.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie