The Callisto Protocol zawiera osiągnięcie dla graczy o wytrzymałych żołądkach

The Callisto Protocol - grafika
Newsy

Jeśli kolekcjonujecie osiągnięcia lub trofea w grach, The Callisto Protocol zmusi Was do oglądania wyjątkowo brutalnych scen. Twórcy ujawnili szczegóły nietypowego wyzwania.

Jedno z przygotowanych przez deweloperów osiągnięć wymaga od gracza zobaczenia wszystkich scen śmierci protagonisty. Nie ujawniono, jak wiele krwawych przerywników będzie trzeba obejrzeć, ale podobno będzie ich całkiem sporo.

Pracujemy obecnie nad naszymi osiągnięciami i trofeami i mamy osiągnięcie za zobaczenie wszystkich śmierci. W naszej grze będziesz umierać.
To stało się teraz naszym znakiem rozpoznawczym. Mamy charakterystyczną śmierć na końcu każdego trailera. Chcemy, żebyś widział śmierć nie jako karę, ale jako czas na naukę o tym, co zrobiłeś źle, a także odrobinę zabawy z przymrużeniem oka na temat tego, jak umierasz.

– powiedział CTO Striking Distance Studios, Mark James, w rozmowie z japońskim oddziałem IGN

Twórcy zadbali też o to, abyście nie narzekali na monotonię w animacjach śmierci głównego bohatera. Nasz protagonista może zginąć na wiele sposobów i każdy napotkany typ przeciwnika wykończy protagonistę w inny sposób.

Każdy potwór ma swój własny sposób, w jaki cię zabija, a zagrożenia środowiskowe są niebezpieczeństwem zarówno dla ciebie, jak i dla wroga. W jednym z naszych zwiastunów [protagonista] cofnął się do wentylatora, a kiedy cofasz się przed potworem, musisz być naprawdę ostrożny, bo te zagrożenia mogą zabić cię tak samo, jak wroga przed tobą.

The Callisto Protocol ukaże się 2 grudnia bieżącego roku. Zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie