The Callisto Protocol już niedługo zaprezentuje nowy gameplay

The Callisto Protocol wygląda obłędnie na zwiastunie. Jest data premiery
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wiadomo już, kiedy otrzymamy nowy gameplay z The Callisto Protocol. Pokaz odbędzie się w ramach Summer Game Fest.

Impreza zastępująca w tym roku E3 będzie świadkiem licznych pokazów i zapowiedzi; wiadomo już też, że wśród nich pojawi się nadchodzący tytuł od Striking Distance Studios. Informację podał m.in. oficjalny twitterowy profil wydarzenia, które odbędzie się już w ten czwartek:

Podane w tweecie godziny wskazują, że w Polsce Summer Game Fest będzie można oglądać od godziny 20:00. Niestety nic nie wskazuje na to, abyśmy poszczególne pokazy mogli obejrzeć na ekranach kin IMAX; taka możliwość jest przeznaczona m.in. dla amerykańskich graczy. W naszym kraju pozostaje zatem śledzić całą imprezę podczas transmisji na żywo w internecie.

Samo The Callisto Protocol wzbudza ogromne emocje. Nadchodzący horror od twóców Dead Space ma zachwycać jeszcze mroczniejszą atmosferą i straszyć każdym elementem. Akcję gry osadzono w 2320 roku w karnej kolonii Black Iron umieszczonej na jednym z księżyców Jowisza. To właśnie tam główny bohater, Jacob Lee, będzie musiał walczyć o przetrwanie wśród krwiożerczych, morderczych mutantów.

Pełna wersja gry zadebiutuje jeszcze w tym roku, a dokładniej – 2 grudnia. Jak na razie czekamy jednak na obiecany pokaz podczas Summer Game Fest i trzymamy kciuki, by okazał się tak dobry jak przedstawione już zapowiedzi.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie