Demo Succubus dostępna na Steam

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Kontrowersyjna i przesycona seksem gra Succubus otrzymała nowe demo

Wszyscy dorośli gracze mogą przetestować demo Succubus. Planujecie wstąpić do piekła i wcielić się w seksowną diablicę?

Sukkuby to nic innego jak czarcie pomioty, które przybierają postać ponętnych kobiet. Wszystko po to, by pod iluzoryczną powłoką zachęcić mężczyzn do spółkowania. W taką oto demoniczną istotę wcielamy się w tytule Succubus, autorstwa polskiego producenta – Madmind Studio. Twórcy na karcie produktu Steam (z której pobierzesz demo) piszą:

Wciel się w rolę demonicznej kapłanki pożądania i użyj jej unikalnych umiejętności by zemścić się na swoich wrogach. Nie pozostaw przy życiu nikogo, kto nie zegnie przed tobą swoich kolan. Odzyskaj swoje królestwo i spraw by piekło zadrżało pod twoimi kopytami!

Co do zaoferowanie ma demo Succubus?

W pewnym momencie opowieści protagonistka (a może raczej antagonistka), napotyka na swojej drodze potężnego demona Baphometa. W wyniku spotkania Sukkub w którego się wcielamy pozostaje okaleczony i upokorzony. Naszym celem staje się więc zemsta, by móc przywrócić sobie pozycję królowej piekła, sprawowanej u boku bohatera poprzedniej odsłony Nimroda.

Twórcy starają się przyciągnąć graczy do zakupu, akcentując wiele zalet produktu. Mowa o takich cechach jak prowadzenie brutalnych pojedynków, z wykorzystaniem ponad 40 typów broni oraz 20 mocy specjalnych. Padają też zapewnienia, iż wrogowie z którymi się zmierzymy, będą się między sobą drastycznie różnić. System broni i zbroi ma zaś wpływać na statystyki postaci. Istotną funkcją będzie również rozwijanie umiejętności diablicy. Przemierzając ziejące ogniem scenerie, musimy przygotować się dodatkowo na pełne pułapek i wrogów lokacje. Szczególnie mając się na baczności w trakcie pojedynków z bossami.

Gra hula na silniku Unreal Engine, będąc tytułem nastawionym wyłącznie na rozgrywkę dla pojedynczego gracza. Tytuł przetestujemy tylko na komputerach klasy PC, chociaż nie można w przyszłości wykluczyć konwersji na konsole.

Pierwszoosobowa gra akcji Succubus, to spin-off produkcji Agony i Agony Unrated (poszerzonej wersji oryginału). Tytuły swego czasu wzbudziły niesmak u wielu graczy. Nawet mimo tego, że edycja Agony, która pierwotnie trafiła na rynek była ocenzurowana. Pozostawienie w oryginalnie kontrowersyjnych treści, zdaniem deweloperów spowodowałoby zbanowanie gry, a Madmind Studio zostałoby pozwane (więcej informacji w tym miejscu). Polacy jednak zmienili z czasem zdanie i znieśli cenzurę. W sieci bez problemu znajdziecie fragmenty rozgrywki, prezentujące tak makabryczne sceny jak: zabijanie dzieci czy sprawdzanie zdrowia płodu. Z kolei takie motywy jak gwałcenie sukubów, ocierają się o twardą pornografię. Pytanie czy Succubus zdobędzie taką popularność jak poprzedniczki, gra trafi do sprzedaży 21 lipca bieżącego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się