Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 komentarze

Agony – cenzura. Zobaczcie wszystkie sceny, które wycięto lub zmieniono

Pierwsze recenzje Agony może nie były zbyt przychylne, lecz deweloperzy z Madmind Studio już pracują nad poprawkami, by przyjemność z grania osiągnęła wyższy poziom. W sieci opublikowano również filmik, który pokazuje brutalne sceny, które zostały wycięte z gry lub zmienione, by mogła ona w ogóle pojawić się w sprzedaży.

Cenzura w Agony nie jest duża i jak zaznaczał już wcześniej polski deweloper: usunięty materiał pochodzi z dwóch zakończeń (z siedmiu) oraz niektórych scen, które mogą zostać odblokowane dopiero po zakończeniu gry.

Co konkretnie wycięto? Twórcy horroru prezentują filmik Agony – usunięte sceny, który ocieka brutalnością. Pamiętajcie też, że wideo zawiera DUŻE SPOILERY FABULARNE, które mogą popsuć rozgrywkę osobom będącym jeszcze przed końcowymi napisami.

Cenzura Agony – usunięte sceny

Filmik pokazuje 5 różnych scen:

1. Zabijanie dzieci jako demon
2. Symulacja fizyki pośladków
3. Gwałcenie sukubów
4. Sprawdzanie zdrowia płodu
5. Narodziny Onoskelisa

Dlaczego cenzura w Agony?

Twórcy Agony zaznaczają, że pozostawienie nieocenzurowanych treści spowodowałoby zbanowanie gry, a Madmind Studio zostałoby pozwane. – To po prostu doprowadziłoby do zamknięcia studia. Oczywiście nie chcemy, aby tak się stało i mamy nadzieję, że to zrozumiecie – kończy swój komunikat deweloper.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%