Square Enix chwali się pierwszym gameplay’em z Bravely Second

Twórcy obiecują, że grywalną wersję zobaczymy podczas tegorocznych targów Tokyo Game Show, które rozpoczynają się 18 września.

Pierwsze migawki z sequela Bravely Default pokazywaliśmy pod koniec zeszłego roku, ale dopiero dzisiaj ujrzeliśmy tytuł w pełnej krasie.


Podczas specjalnego pokazu Square Enix zaprezentowało ponad minutę z rozgrywki Bravely Second. Fani pierwszej części poczują się niemal jak w domu – będą malowane ręcznie tła oraz modele postaci przypominające te z pierwszej części.

Główną bohaterką Bravely Second zostanie Magnolia Arc, wojowniczka pochodząca z Księżyca. Akcja rozegra się kilkanaście lat po wydarzeniach znanych z pierwowzoru i zobaczymy wiele znanych lokacji. Oczywiście będą również nowe miejsca na mapie, choćby miasto Instantarl.

Przypominamy, że Bravely Second będzie kontynuacją jednej z najlepszych gier jRPG, która wyszła na Nintendo 3DS. Naszą recenzję Bravely Default możecie przeczytać tutaj. Sequel – podobnie jak poprzedniczka – pojawi się jedynie na przenośnej konsoli od big N. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Bravely Second – zobaczcie gameplay

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet