Bravely Second [3DS]. Jak wygląda w akcji?

1 komentarz

Square Enix częstuje nas pierwszymi migawkami sequela Bravely Default, czyli duchowego następcy Final Fantasy.

Jeszcze nie odetchnęliśmy po europejskiej premierze Bravely Default, a już szykuje się sequel tego pięknego jRPG. Zapowiedź Bravely Second mogliśmy już zresztą zobaczyć po ukończeniu Default’a. Teraz studio Square Enix pokazało oficjalny zwiastun.

Niestety, nie dowiadujemy się z niego zbyt wiele. Niemal połowa to szkic krainy, którą przyjdzie nam przemierzyć wzdłuż i wszerz. Później robi się nieco ciekawiej. Mamy migawki z gameplay’a i poznajemy główną bohaterkę. To Magnolia Arc, wojowniczka pochodząca z Księżyca.

Bravely Second [3DS]. Oficjalny teaser


Akcja Bravely Second rozegra się kilkanaście lat po wydarzeniach znanych z pierwowzoru. Przypominam, że pracowali nad nim osoby odpowiedzialne za takie tytuły, jak Final Fantasy III, Final Fantasy IV oraz Final Fantasy Tactics. Jeśli przy sequelu pokażą swoje umiejętności, szykuje się naprawdę dobry jRPG. Producent zapewnia, że gra powinna pojawić się w 2014 roku.

Co nam pozostaje? W oczekiwaniu na kolejne wieści o sequelu spędzam wolne chwile przy Bravely Default. Po dziewięciu godzinach spędzonych z grą jestem pod wielkim wrażeniem i chcę więcej! Też przycinacie w ten tytuł? Jestem ciekaw, co o nim sądzicie.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się