Horizon: Zero Dawn – przepiękny zwiastun z TGS 2016

Horizon: Zero Dawn – przepiękny zwiastun z TGS 2016
Filmiki z gier Newsy PS4 Targi Tokyo Game Show TGS 2016

Gra prezentuje się naprawdę świetnie.

Sony pokazało podczas konferencji zorganizowanej przed rozpoczęciem targów TGS 2016 nowy materiał z ciekawie zapowiadającej się produkcji Horizon: Zero Dawn, która zmierza jedynie na konsolę PlayStation 4.

Mamy tutaj kilka nowych spojrzeń na rozgrywkę, główną bohaterkę Aloy oraz maszyny, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Oprawa graficzna tytułu stoi na wysokim poziomie i urzeka swoim klimatem.

Zapraszamy do oglądania i przypominamy, że data premiery Horizon: Zero Dawn została wyznaczona na 28 lutego 2017 roku. Zatem jeszcze trochę czasu zostało.

Horizon: Zero Dawn – materiał w 4K

strong>Sony podczas PlayStation Meeting zaprezentowało nową wersję PS4. Mowa o PlayStation 4 Pro, które jest w stanie wyświetlić obraz w grach w rozdzielczości 4K. Była to doskonała okazja dla producenta Horizon: Zero Dawn, aby przedstawić swoją grę.

Mamy więc całkiem interesujący materiał z rozgrywki z Horizon: Zero Dawn. Co ważne, nie był on nigdzie wcześniej publikowany, zawiera więc świeże elementy. Gra prezentuje się bardzo dobrze na PlayStation 4 Pro, ale jesteśmy ciekawi jak w rzeczywistości będzie z płynnościa w połączeniu z 4K.

9 minut rozgrywki z Horizon: Zero Dawn

W sieci pojawił się 9-minutowy filmik, który prezentuje rozgrywkę z nadciągającego Horizon: Zero Dawn. Za grę odpowiada studio Guerilla Games, twórcy całej serii Killzone. Jest więc spora szansa, że również ta produkcja okaże się udana.

Materiał prezentuje rozszerzoną wersję dema udostępnionego w trakcie tegorocznych targów E3. Można tutaj zobaczyć nieco walki wręcz, a także efektownych finisherów.

Produkcja ma być dostępna tylko na PlayStation 4 28 lutego przyszłego roku. Ktoś z was czeka? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie