Death Stranding od Hideo Kojimy. Sławny deweloper mówi o grze na konferencji Sony

Death Stranding od Hideo Kojimy. Sławny deweloper mówi o grze na konferencji Sony
Newsy PS4

Kojima pojawił się na scenie, lecz nie zdradził zbyt wiele.

Sony zorganizowało konferencję przed targami TGS 2016, na której nie zabrakło również czegoś interesującego dla europejskich graczy. Mowa o wystąpieniu samego Hideo Kojimy, tworzącego obecnie tajemniczy jeszcze tytuł Death Stranding.

Jeśli spodziewaliście się jednak nowego zwiastuna czy jakiejś większej liczby konkretów, możecie się zawieść. Wygląda bowiem na to, że Death Stranding jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie produkcji, co wynika ze słów Kojimy o wybraniu dla tytułu silnika graficznego.

Deweloper nie zostawia nas jednak z całkowicie pustymi rękoma zdradzając, że Death Stranding zaoferuje otwarty świat wypełniony akcją, w którym dostaniemy pewien stopień swobody. Gra będzie posiadała funkcje sieciowe i zaoferuje wsparcie dla rozdzielczości 4K oraz obrazu HDR.

I to wszystko, co sławny Hideo Kojima miał tym razem do powiedzenia. Czekamy na więcej i przypominamy wcześniejsze słowa dewelopera nawiązujące do Death Stranding.

Hideo Kojima pewny swego: Death Stranding najlepszą grą, jaką stworzę

Death Stranding będzie pierwszą grą Hideo Kojimy, za jaką zabrał się twórca po opuszczeniu Konami. Póki co o nowym projekcie wiemy tyle, że będzie ekskluzywną produkcją na konsolę PlayStation 4, w którym główny bohater zostanie zagrany przez Normana Reedusa, znanego z roli Daryla Dixona w serialu The Walking Dead. Fabuła, gatunek gry i inne szczegóły? Póki co, nic nie ujawniono.

Death Stranding znajduje się zapewne na wczesnym etapie rozwoju, lecz już teraz Hideo Kojima jest pewny, że tytuł osiągnie sukces i będzie jego najlepszą grą, jaką dotychczas stworzył. Te wielkie słowa deweloper wypowiedział podczas Develop Conference (cytujemy za serwisem Gamespot): Zawsze kiedy brałem się za jakąś grę, musiałem z czegoś rezygnować albo przynajmniej iść na kompromis. Tym razem pracuję z Wami [Mark Cerny] i dostaję od Was technologię, dzięki której nie będę miał tego typu problemów. Tworzymy coś zupełnie nowego, czego wcześniej nie widzieliście. To będzie moja najlepsza gra do tej pory i jestem o tym przekonany.

Ciekawe, czy gracze również będą tacy podekscytowani z Death Stranding. Miejmy nadzieję, że tytuł naprawdę rzuci nas na kolana. Znając talent Hideo Kojimy, rzeczywiście jest to prawdopodobne. Też tak sądzicie?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie