Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Sprzedaż gier. Świetny debiut Battlefield Hardline

Spore pieniądze wydane na marketing przynoszą efekty.

Tradycyjnie w poniedziałek Chart-Track prezentuje najnowsze wyniki sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii. Tym razem pod uwagę brany był cały poprzedni tydzień, czyli dni od 16 do 22 marca. W tym czasie miała miejsce premiera Battlefield Hardline, która sporo namieszała w zestawieniu.

Najnowsza strzelanka od EA zajęła pierwsze miejsce, deklasując GTA V, które w poprzednim tygodniu okupowało pozycję lidera (spora była w tym zasługa premiery nowego trybu rozgrywki GTA Napady). Dużym zaskoczeniem jest udany debiut Final Fantasy Type-0 HD, który pokazuje, że nadal jest spore zainteresowanie japońskimi grami RPG.

Z nowości warto też wspomnieć o Mario Party 10 oraz Resident Evil Revelations 2. Obie gry zajęły odpowiednio szóstą i siódmą pozycję.

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii (16-22 marca 2015):

  1. Battlefield Hardline
  2. Final Fantasy Type-0 HD
  3. Grand Theft Auto 5
  4. Dying Light
  5. FIFA 15
  6. Mario Party 10
  7. Resident Evil Revelations 2
  8. Call of Duty: Advanced Warfare
  9. Minecraft: Xbox Edition
  10. Minecraft: PlayStation Edition
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się