Sprzedaż gier. Pudełkowa wersja GTA V z milionowym wynikiem, a na szczycie nadal Call of Duty: Infinite Warfare

Sprzedaż gier. Pudełkowa wersja GTA V z milionowym wynikiem, a na szczycie nadal Call of Duty: Infinite Warfare
Newsy PC PS3 PS4 X360 XOne

Zobaczcie, na jakie gry rzucają się Brytyjczycy.

Jak to w poniedziałki bywa, firma Chart-Track podała najnowsze dane dotyczące sprzedaży gier pudełkowych na terenie Wielkiej Brytanii.

Pierwsze miejsce okupuje Call of Duty: Infinite Warfare, na drugim kopanie po kostkach w FIFA 17, a na najniższym miejscu podium niezmiennie trwa ostra walka w Battlefield 1. Słowem, od zeszłego tygodnia nic się w pierwszej trójce nie zmieniło.

Obecne TOP 10 nie przynosi ze sobą żadnych nowości. Ponownie witamy w zestawieniu GTA V, które – jak informuje Chart-Track – w ciągu 170 tygodni od swojej premiery na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 znajdowało się w pierwszej dziesiątce aż 130 razy. W tym czasie pudełkowe wydanie gry kupiło na terenie Wielkiej Brytanii ponad 6 milionów osób. Pozazdrościć takiego wyniku!

Sprzedaż gier pudełkowych w UK (11 – 17 grudnia):

1. Call of Duty: Infinite Warfare
2.  FIFA 17
3.  Battlefield 1
4. Watch Dogs 2
5. GTA V
6. Final Fantasy XV
7. The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition
8. Dishonored 2
9. Steep
10. Mafia III

Ultra realistyczne GTA V. Oto efekt 400 godzin pracy nad grafiką tytułu od Rockstar

W sieci pojawił się nowy mod, starający się uczynić ulice Los Santos jeszcze bardziej prawdziwymi. Nie jest to jednak program napisany od początku, lecz bazujący na kilku innych, wcześniej stworzonych przez innych fanów gry.

Autor omawianego moda zaznacza jednak, że spędził około 400 godzin nad wprowadzaniem zmian i poprawkami do tego co było i tak powstał NaturalVision V2.0. Zdaniem modera, jest to zdecydowanie najlepsza graficzna modyfikacja do GTA V, jaka jest obecnie dostępna do pobrania, a ogólna kolorystyka i oświetlenie w v2.0 dokładnie odwzorowują to, co prezentuje Los Angeles w prawdziwym życiu.

Pewnie zastanawiacie się, jak NaturalVision V2.0 wypada na tle GTA V Redux, które jakiś czas temu również zostało okrzyknięte najlepszym graficznym modem do tytułu od Rockstar. Pierwszy screen w poniższej galerii to zestawienie obu modyfikacji, gdzie widać znacznie żywsze kolory w tej drugiej. Dalej lecimy już z obrazkami prezentującymi NaturalVision V2.0. Rzeczywiście jest ultra realistycznie, jak uważa autor programiku?

Zapraszamy do oglądania, a kto chce pobrać moda, znajdzie go w tym miejscu. Do poprawnego działania musicie zainstalować również VisualV.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie