Premiera Sons of the Forest znów opóźniona. Na otarcie łez ujawniono cenę

Sons of the Forest - premiera znów opóźniona, ale znamy cenę
Newsy PC

Twórcy Sons of the Forest nie mają dobrych wieści dla fanów survivalu z kanibalami w roli przeciwników. Premiera gry została ponownie opóźniona.

Deweloperzy z Endnight Games potrzebują nieco więcej czasu na doszlifowanie swojej produkcji i obiecują, że nie musimy się martwić o kolejne obsuwy. Gra ukaże się 23 lutego 2023 roku i zadebiutuje w cenie 29,99 dolarów, a więc (w chwili publikacji tego artykułu) około 141 złotych. Przypominam, że tytuł na razie trafi jedynie na komputery osobiste.

Hej wszystkim. Ze względu na skalę naszej nowej gry Sons of the Forest, ciężko było określić dokładną datę premiery, a dziś musimy opóźnić ją po raz ostatni. Dając nam czas na dokończenie szlifów, które uważamy za konieczne, wydamy grę 23 lutego 2023 roku, w cenie 29,99 dolarów.

– poinformowało Endnight Games

SotF miało pierwotnie ukazać się jeszcze w 2021 roku, ale premiera została przesunięta na maj 2022 roku. W marcu ogłoszono kolejne opóźnienie, tym razem na październik tego roku. Miejmy nadzieję, że gra faktycznie zadebiutuje w lutym bez kolejnych kłopotów.

Ujawnione niedawno szczegóły wskazują, że Sons of the Forest zaoferuje bardziej immersyjne doświadczenie. W świecie gry ujrzymy zmieniające się pory roku i – jak na survival przystało – nie będą one mieć jedynie kosmetycznego wpływu na zabawę – więcej informacji znajdziecie w tym miejscu.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie