Sons of the Forest - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

3 komentarze

Premiera Sons of the Forest opóźniona. Na pocieszenie nowe zrzuty ekranu

Twórcy Sons of the Forest potwierdzili, że ich tytuł zadebiutuje z opóźnieniem. Dotychczas planowano premierę jeszcze w tym roku.

Kontynuacja szalenie popularnego survivalu, który opuścił wczesny dostęp w 2018 roku trafi na rynek na początku lub w połowie 2022 roku. Więcej konkretów poznamy w nadchodzących tygodniach. Przy okazji udostępniony zostanie zupełnie nowy zwiastun.

Hej wszystkim.
Oto kilka zrzutów ekranu z naszej nadchodzącej gry, Sons Of The Forest.
Mieliśmy nadzieję, że ukaże się ona w tym roku, ale potrzebujemy więcej czasu, więc wydamy ją na początku lub w połowie 2022 roku.
Dokładna data (premiery – red. ) zostanie ogłoszona wraz z trzecim zwiastunem, w ciągu najbliższych kilku tygodni.

– poinformowało Endnight Games

Twórcy nie podzielili się dokładnymi powodami podjęcia takiej decyzji. Najpewniej na opóźnienie premiery zdecydowano się z uwagi na chęć dopracowania produkcji. Nie wiemy jeszcze, czy nowa odsłona ciepło przyjętego survivalu ukaże się w ramach wczesnego dostępu, czy zadebiutuje jako ukończony produkt.

Wraz z ogłoszeniem opóźnienia, deweloperzy podzielili się również świeżymi zrzutami ekranu z gry. Pokazują one kilka miejscówek, żółwie i nowy interfejs ekwipunku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%