Premiera Sons of the Forest opóźniona. Na pocieszenie nowe zrzuty ekranu

Sons of the Forest wielkim hitem. Gra szturmem zdobywa Steam
PC

Twórcy Sons of the Forest potwierdzili, że ich tytuł zadebiutuje z opóźnieniem. Dotychczas planowano premierę jeszcze w tym roku.

Kontynuacja szalenie popularnego survivalu, który opuścił wczesny dostęp w 2018 roku trafi na rynek na początku lub w połowie 2022 roku. Więcej konkretów poznamy w nadchodzących tygodniach. Przy okazji udostępniony zostanie zupełnie nowy zwiastun.

Hej wszystkim.
Oto kilka zrzutów ekranu z naszej nadchodzącej gry, Sons Of The Forest.
Mieliśmy nadzieję, że ukaże się ona w tym roku, ale potrzebujemy więcej czasu, więc wydamy ją na początku lub w połowie 2022 roku.
Dokładna data (premiery – red. ) zostanie ogłoszona wraz z trzecim zwiastunem, w ciągu najbliższych kilku tygodni.

– poinformowało Endnight Games

Twórcy nie podzielili się dokładnymi powodami podjęcia takiej decyzji. Najpewniej na opóźnienie premiery zdecydowano się z uwagi na chęć dopracowania produkcji. Nie wiemy jeszcze, czy nowa odsłona ciepło przyjętego survivalu ukaże się w ramach wczesnego dostępu, czy zadebiutuje jako ukończony produkt.

Wraz z ogłoszeniem opóźnienia, deweloperzy podzielili się również świeżymi zrzutami ekranu z gry. Pokazują one kilka miejscówek, żółwie i nowy interfejs ekwipunku.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie